Şartlar ve Koşullar

Home Şartlar ve Koşullar

HyipSatis.com web sitesi, yazılım konusunu tüm hüküm ve koşullara uyduğunuzu varsayarak sağlar. Onlara katılmıyorsanız, lütfen web sitesini kullanmayın ve hemen bırakın.

Ürünleri kişisel amaçlarla kaydetmeden, satın almadan ve indirmeden önce, ürünlerimizi satın alırken otomatik olarak kabul ettiğiniz hüküm ve koşullarımızı okuduğunuzdan, anladığınızdan emin olun.

1. Lisans ve DMCA

Web sitesi telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal içermiyor. Telif hakkını ihlal eden hiçbir dosyayı barındırmıyoruz. Web sitesindeki tüm dijital ürünler  GNU Genel Kamu Lisansı altında yayınlanır  ve bir veya daha fazla üçüncü taraf (geliştirici) tarafından tasarlanmıştır.

Bu ürünler ve web sitesinde sunulan diğer tüm materyaller sadece kişisel kullanım içindir. Ürünleri ticari (ticari) amaçlarla kullanmak istiyorsanız, bunları doğrudan geliştiricilerden satın almalısınız.

Bu ürünlerin otomatik olarak güncellenmesi için gerekli herhangi bir lisans veya deneme / ticari anahtar sağlamıyoruz. Web sitesinde sunulan tüm ürünler tam olarak ve sınırsız sayıda web sitesinde (alan adı) çalışır. Lisans anahtarı gerekmez.

Demo içeriğindeki herhangi bir grafik, simge, fotoğraf veya videonun herhangi bir amaçla yeniden kullanılması kesinlikle yasaktır. Demo içeriği yalnızca tanıtım amaçlıdır.

Tüm dijital ürünler, bunları yeniden satma veya yeniden dağıtma imkanı olmadan tarafınızdan satın alınır.

2. Ürün Teslimi

Siparişiniz sistemimize girdikten sonra, ödemeniz blok zinciri tarafından doğrulanmalıdır, siparişinizin sırasını ve başarıyla doğrulandıktan sonra TX’inizin durumunu takip edebilirsiniz, sistemimiz size otomatik olarak indirme içeren bir sipariş onayı e-postası gönderecektir. bağlantı, ayrıca satın aldığınız ürünü hesabınıza bağlı olarak bulabilir ve buradan indirebilirsiniz: https://hyipsatis.com/hesabim/indirmeler , tüm dijital ürünler ücretsiz güncelleme imkanı olmadan satın alınır.

Seçtiğiniz ürünü satın aldığınızda, markanızla özel logolar yapmayı, markanızla kişiselleştirilmiş afişleri veya web sitemizden satın aldığınız üründe özelleştirmeleri içermediğini unutmayın, bu kişiselleştirme hizmetlerini ayrıca satın alabilir ve daha fazla ayrıntı için bize yazabilirsiniz: https://hyipsatis.com/iletisim

3. Geri Ödeme Politikası

www.hyipsatis.com web sitemizdeki tüm satışlar (özelleştirme ürünleri ve hizmetleri) doğası gereği kesindir. Para iadesi yapılmaz, son ödeme yapıldıktan sonra siparişinizi iptal edemez veya değiştiremezsiniz. Hemen ücretlendirilirsiniz ve sipariş iade edilemez veya iade edilemez.

4. Destek Politikası

Web sitesindeki iletişim sistemimiz aracılığıyla ücretsiz teknik danışmanlık sağlıyoruz. Örneğin, dijital ürünlerin kurulmasına yardımcı olabiliriz, lütfen ürün destek politikamızın da herhangi bir zamanda kaldırılabileceğini unutmayın.

Ürünlerimizi satın alırken size PLUS olarak sunuyoruz :

  • 1 alan için ürün kurulumu
  • Soruları yanıtlamak için HyipSatış Şablonunun kullanılabilirliği
  • Bildirilen hatalar ve sorunlarla ilgili yardım alın
  • Dahil edilen 3. taraf varlıklarla ilgili yardım

Ürün desteği şunları içermez:

  • Bizim içermeyen ürünler nitelikleri gereği desteği yok edilir
  • Özelleştirmeler
  • Desteğimiz, tarafımızca sağlanmayan üçüncü taraf ürünleri kapsamaz.
  • Ürünlerimizi nasıl kullanacağınızı öğretin

Satın aldığınız üründe destek için , HyipSatış’ın yani alıcı, ürünü kullanırken karşılaştığınız olası sorunları gidermek için hazır olacağı anlamına gelir; mümkün olan en kısa sürede 24 saat veya 48 saat içinde yanıt vereceğiz. 

Desteğimize erişirken, web sitemizden desteğe ihtiyaç duyan ürünle ilgili satın alma işleminizi doğrulayacağız, ürünlerimiz başka kullanıcılara devredilemez veya başka bir kullanıcıya desteğimizi alma hakkı verilemez, desteğimiz yalnızca yaptığınız hesap için geçerlidir. satın alma, Ürününüzün destek ayı sona ermişse, ürünleriniz veya özel siparişleriniz için destek almak için ek bir ücret ödeyebilirsiniz.

Ürünlerimiz, düzenleyebileceğiniz kaynak dosyaları içerir, ancak projenizde değişiklik / özelleştirmeler yapmak için HTML, CSS ve JS bilgisine sahip olmanız gerekir.

Projeniz için kişiselleştirilmiş bir hizmete ihtiyacınız varsa, web sitesinden satın aldığınız ürünler için hizmetlerimizi kiralayabilirsiniz ve ihtiyaçlarınıza göre sizin için kişiselleştirilmiş bir sipariş oluşturacağız, bizimle iletişime geçin.

5. Gizlilik Politikası

Alıcı tarafından gönderilen herhangi bir bilgi, yalnızca işlemi tamamlamak, ürünü teslim etmek, yeni ürün sürümleri hakkında bilgi vermek ve müşteri hizmetleri sorunlarını ele almak için kullanılacaktır.

Web sitesine kaydolarak, e-posta (haber bülteni aboneliği) yoluyla mesaj almaya onay vermiş olursunuz. Bu mesajları almaktan vazgeçmek istiyorsanız, lütfen bize bildirin. Geri bildiriminizi aldıktan sonra, e-posta adresinizi 24 saat içinde posta listesinden kaldıracağız.

7. Fikri Mülkiyet

Sahip olduğumuz şeyler: HyipSatis’a koyduğumuz tüm Hyip Satış içeriğine sahibiz (aksi belirtilmedikçe ve başkalarının sahip olduğu içerik hariç tutulmadıkça). Bu, HyipSatış sitesinin tasarımını, derlemesini ve görünüşünü ve HyipSatış telif hakkı, ticari markalar, tasarımlar ve diğer fikri mülkiyetleri içerir. HyipSatış’daki tüm ticari markalar, logolar, hizmet markaları ve ticari adlara sahibiz (aksi belirtilmedikçe ve başkalarına ait olanlar hariç). Şablon HyipSatış İçeriğimizden herhangi birini kopyalamayacak, dağıtmayacak, değiştirmeyecek veya bunlardan türetilmiş çalışmalar yapmayacaksınız veya fikri mülkiyetlerimizin herhangi birini bu şartlarda açıkça belirtilmeyen herhangi bir şekilde kullanmayacaksınız.

Sahip olmadığımız şeyler: Telif hakkı, ticari marka ve fikri mülkiyet iddiaları, Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Bir öğenin veya içeriğin bir fikri mülkiyet hakkını (telif hakkı dahil) ihlal ettiğine inanıyorsanız, bizimle iletişime geçin.

8. Garantiler

Web sitesinde satın alınan herhangi bir dijital ürünün kötü amaçlı yazılım, virüs veya reklam içermediğini garanti ediyoruz.

Tüm ürünlerimiz müşterilerimize sunulmadan önce test edilmiştir, örneğin Scriptlerimiz, mağazamızda satılan Şablonlar dahil, herhangi bir üründe herhangi bir hata bulursanız lütfen bize bildirin, bu sorunu çözmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Crypto dünyası için farklı ürünler geliştiriyoruz, örneğin HYIP ŞABLONLARIMIZ ağırlıklı olarak Goldcoder HYIP Manager Pro script için geliştiriliyor ve tüm versiyonlarla çalışıyor, her ürünün uyumluluğunu ürün sayfasında görebilirsiniz ve detaylar bölümünde uyumluluk muhabiri gösterilecektir.

Tüm komut dosyalarımız müşterilerimiz için eksiksiz olarak teslim edilir ve tüm şablonlar da eksiksiz olarak teslim edilir, her ürün, canlı önizlemesinde ayrıntılı olarak görülebilen farklı özelliklerini ve diğer ürünlerle uyumluluğunu getirir.

Örneğin, şablonlarımız müşterileriniz için çekici bir imajla işletmenizi kişiselleştirmek için bir ön uç ve arka uç içerir; özel paketler, diğerlerinin yanı sıra ICO paketi, Madencilik Paketi gibi çalışmak için kendi Komut Dosyalarını içerir.

9. Hüküm ve Koşullar

Web sitesi, önceden bildirimde bulunmaksızın mevcut Hüküm ve Koşulları değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca dijital ürünlerin satışı, destek politikası veya geri ödeme politikasını değiştirme hakkımız saklıdır. Dijital ürünlerin satış koşullarında, destek politikasında veya iade politikasında değişiklik olması durumunda size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.